Янукович: брат ще довго буде радитися з Кастро

Понеділок, 24 жовтня 2011, 19:36

Колишній кубинський лідер Фідель Кастро під час зустрічі з Віктором Януковичем просив українського президента називати його на "ти".

Про це розповів Янукович в бесіді з українськими журналістами в понеділок у Сан-Пауло (Бразилія), повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я порівняв Кастро з Георгієм Береговим - і вони дійсно в чомусь з ним схожі, по-перше, душею не старіє, душею молодий", - сказав Янукович.

Президент також розповів про те, що Кастро, відчувши на собі пильний погляд Януковича, пов'язав це з тим, що він дуже постарів.

Але, за словами Кастро, він нічого не збирається змінювати в своїй зовнішності.

"Я іноді дивлюся на свої фотографії. Але якщо взяти рік тому, то зараз я набагато краще виглядаю, ніж рік тому, навіть добре, я вже красивий", - процитував Янукович Кастро.

Крім того, президент зазначив, що Кастро поділився з ним тим, що його брат Рауль Кастро часто йому телефонує і радиться.

Кастро також сказав про хороше самопочуття, і його брат "ще довго" буде з ним радитися.

На думку Януковича, Кастро - "це людина, яка наповнена глибоким змістом роздумів з приводу того, що відбувається в світі".

"Я побачив людину абсолютно життєздатну, дуже енергійну, життєлюба, і який дуже по-доброму налаштований до України", - резюмував український президент.powered by lun.ua