Луценко впевнений, що свідки проти нього нічого не скажуть

Понеділок, 24 жовтня 2011, 19:42

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко впевнений, що всі наступні свідки у його справі не даватимуть у суді покази проти нього.

Про це він написав з Лук’янівського СІЗО, відповідаючи на запитання УНІАН.

Коментуючи покази свідків, які масово відмовляються від своїх попередніх свідчень, а потерпілі вже не вважають себе такими, Луценко сказав: "Дійсно, з 21-го допитаного на сьогодні свідка всі заявили про законність дій, які ГПУ розглядає як злочинну змову міністра внутрішніх справ зі своїм водієм".

"Упевнений, що і наступні 120 свідків скажуть те саме", - додав він.

За його словами, одна справа - підписати в ході багатогодинного допиту у ГПУ потрібні слідчим відповіді, аби тільки відпустили "з страшного місця".

"Зовсім інше - давати публічні свідчення перед судом, дивлячись мені в очі", - вважає Луценко.

Як відомо, Печерський райсуд Києва з кінця травня розглядає справу Луценка, якого Генпрокуратура, серед іншого, обвинувачує у незаконному оформленні на роботу в міністерство свого водія Леоніда Приступлюка і в порушеннях, пов`язаних з наданням квартири і нарахуванням йому пенсії.

Луценка було затримано 26 грудня 2010 року. Його утримують у Лук‘янівському СІЗО.

За даними Генпрокуратури, Луценку інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, вчинене співробітником правоохоронного органу.

powered by lun.ua