На Донеччині з'явилися фальшиві газети

5 переглядів
Вівторок, 25 жовтня 2011, 11:46

Горлівський тижневик "Кримінал-експрес. Регіональний випуск" став заручником інформаційної війни проти міського голови Євгена Клепа.

Про це повідомляє "ОстроВ".

Як розповів засновник газети Олександр Білінський, днями невідомі, повністю скопіювавши дизайн газети, випустили у світ два номери неіснуючого раніше видання під назвою "Кримінал-експрес міський випуск".

Газета за дизайном і версткою повністю скопійована з відомого тижневика, що виходить вже протягом 15 років.

Публікації в газеті в основному спрямовані на негативне висвітлення діяльності мера Горлівки.

"Недосконалість українського законодавства, що дозволяє реєструвати друкований засіб масової інформацією з різницею в назві в одну букву або приписувати нове слово до логотипу, спровокувала цю ситуацію", - заявив Білінський.

За його словами, завтра може з'явитися "клон" ще однієї місцевої газети "Кочегарка", але вже з назвою "Кочегарка. Горлівка" або "Вечірня Горлівка. Міський випуск".

"Вихід газети "Кримінал-експрес міський випуск", який роздають безкоштовно, свідчить про справжні цілі політичних діячів, які заради влади готові на все", - зазначив засновник газети "Кримінал-експрес. Регіональний випуск".

"Юристом підготовлена заява до Антимонопольного комітету про недобросовісну конкуренцію. За моїми даними, газета зареєстрована на людину, що працює на підприємстві голови міської політорганізації "Фронт змін". Швидше за все, таким чином він вирішив привернути увагу до своєї кандидатури", - підкреслив Білінський.

Як повідомляє видання, раніше ЗМІ писали про конфлікт між мером Горлівки і народним депутатом від Партії регіонів Ігорем Шкірею.

Нагадаємо, технологія фальшивих газет масово використовувалася під час президентських виборів 2004 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua