У Львові заборонили антифашистський конгрес через Януковича

Середа, 26 жовтня 2011, 21:18

Міжнародний антифашистський конгрес, запланований на 28 жовтня у Львові, не відбудеться.

Про це повідомив один з організаторів заходу, глава Львівської облорганізації Антифашистського комітету України Олександр Калинюк, повідомляє ТСН з посиланням на УНІАН.

За його словами, "місцева влада фактично заборонила проведення конгресу", побоюючись провокацій з боку радикально налаштованих сил напередодні запланованого на 29 жовтня приїзду президента Віктора Януковича на відкриття стадіону до Євро-2012.

"Нам відмовили у наданні в оренду приміщення у Палаці Хоткевича, мотивуючи це проведенням там інших заходів, хоча у нас була попередня домовленість, і вже готувалися відповідні документи", - зазначив Калинюк.

Він зазначив, що організатори конгресу не відмовилися від його проведення, і після узгодження із зарубіжними партнерами визначать наступну дату проведення заходу, який "обов'язково відбудеться у Львові після святкування річниці Жовтневої революції".

Як відомо, що 28 жовтня у Львові планувалося проведення Міжнародного антифашистського конгресу за участю представників КПУ, КПРФ (Зюганова), ветеранських організацій, антифашистських об'єднань з України, Росії, Польщі та Чехії.

powered by lun.ua