Литвин: резолюція Європарламенту - батіг і пряник

П'ятниця, 28 жовтня 2011, 18:23

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що резолюція Європарламенту щодо України носить жорсткий, але суперечливий характер.

Про це він заявив у п’ятницю під час робочої поїздки до Житомирської області, передає УНІАН.

Литвин наголосив, що уважно ознайомився з даним документом.

"Його треба сприймати як даність. Але я його бачу все-таки жорстким і суперечливим - його можна охарактеризувати як батіг і пряник", - сказав він.

З одного боку, за словами спікера, Україні дається право реалізувати свою європейську перспективу, але поруч з цим вказується, що буде розвиватися політика сусідства, навіть не "Східного партнерства".

"До цього документа потрібно поставитися з усією серйозністю. Не треба одним знайти те, що їх цікавить, а іншим вимагати, щоб при розгляді Угоди про асоціацію зафіксували відповідну норму про членство", - сказав він.

За словами Литвина, з приводу резолюції варто було б провести широку дискусію.

Як відомо, у резолюції Європарламенту, прийнятій 27 жовтня, йдеться про необхідність надати Україні перспективу членства в Євросоюзі.

Водночас Європарламент вважає, що збереження судового вироку екс-прем`єр Юлії Тимошенко у нинішньому вигляді містить ризики для укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

powered by lun.ua