Янукович у Греції знову зібрався на Афон

Четвер, 6 жовтня 2011, 14:28

Президент Віктор Янукович під час своєї поїздки в Грецію знову зійде на гору Афон.

Про це повідомляє газета Сегодня з посиланням на джерела.

Так, за даними видання, Янукович не повернеться до Києва одразу після офіційних зустрічей у Греції, які пройдуть у четвер і п'ятницю.

Делегація президента прилетить додому в п'ятницю, а Янукович залишиться із приватним візитом і сходить на гору Афон.

У четвер під час зустрічі із президентом Греції Каролосом Папуліасом, який виконує представницькі функції, Янукович сказав:

"Зараз Греція і її народ переживають складний період. Нам в Україні також важко, але ми приїхали зараз, розуміючи, що саме в такі часи треба зайняти дуже активну позицію, треба знаходити можливість підтримувати і допомагати одне одному. Це буде підтверджувати ті давні добрі  традиції відносин, які склалися між Україною та Грецією", – сказав Янукович.

Однак раніше посол України в Греції Володимир Шкуров заявив, що Греція не підтримує вимогу України про включення в проект угоди про асоціацію з Європейським Союзом пункт про перспективу членства України в ЄС.

"Греція зараз не підтримує ст.49, на якій наполягає Україна, по закріпленню в угоді про асоціацію перспективи членства України в ЄС. Це пояснюється тим, що Греція вважає, що нинішній момент не найкращий для вступу в Євросоюз", - сказав він.

Янукович уже був у Греції з робочим візитом 6-7 червня 2010 року. Тоді він за два дні провів лише одну зустріч - із президентом Греції Каролосом Папульясом, який за Конституцією виконує винятково представницькі функції.

Вся повнота влади в Греції належить прем'єру Греції, про зустріч із яким українська сторона тоді навіть не намагалася домовитися.

Як писала "Українська правда", фактично минулий візит Януковича був спрямований на те, щоб відвідати гору Афон.

Українська правда

powered by lun.ua