Активісти пропонують скидати Януковича через YouТube

7 переглядів
Четвер, 10 листопада 2011, 08:25

11 листопада в Україні розпочинається "політичний відеореферендум", спрямований на припинення повноважень президента Януковича та Верховної Ради VI скликання.

Як повідомляє прес-служба громадянського руху "Спільна справа", це буде "перший у світі політичний відеореферендум", який ініціював сам рух та низка делегатів Народної Ради.

"Для того, щоб взяти участь в референдумі достатньо записати відеозвернення до президента і парламенту, в якому необхідно пояснити своє небажання й надалі терпіти їхнє перебування при владі", - сказано в повідомленні.

"Текст звернення довільний, проте закінчуватись звернення має однаково: "Вас звільнено! Забирайтесь геть!", - агітує "Спільна справа".

Після цього відеозапис має бути розміщено в YouТube із поміткою "відеореферендум", зазначає рух.

"До такого кроку ініціатори змушені були вдатись після блокування владою всіх спроб громадян провести референдум з припинення повноважень президента і парламенту у традиційний спосіб", - пояснює "Спільна справа".

Ініціатори планують зібрати 3 мільйони звернень з тим, щоб "продемонструвати світові реальний рівень незгоди українців з правлінням режиму Януковича".

Рух вважає, що такий відеореферендум "матиме не лише суспільні, але й правові наслідки, оскільки відповідно до ст.69 Конституції України народне волевиявлення реалізується не лише через вибори та референдуми, а й через інші форми безпосередньої демократії".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua