Тимошенко у камері пред'явили нові обвинувачення

Четвер, 10 листопада 2011, 19:04

Екс-прем'єру Юлії Тимошенко пред’явили обвинувачення у кримінальних справах, які розслідуються Податковою службою України.

Про це повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко в ефірі телеканалу ТВі.

"Сьогодні слідчий податкової міліції проводив слідчі дії за моєї участі з Юлією Володимирівною Тимошенко. Стан її здоров'я такий, що вона не може самостійно пересуватися. Вона не ходе", - заявив він.

"Ми проводили слідчі дії у неї в камері. Вона лежала, не встаючи з ліжка", - розповів захисник.

"Перед початком слідчих дій вона заявила, що дуже погано себе почуває, що у неї болі в спині і вона не може брати участі в слідчих діях, про що є відповідне медичне заключення як лікарів Міністерства охорони здоров'я, так і лікарів співробітників слідчого ізолятора. Але слідчий не звернув на це увагу", - уточнив Власенко.

"Мова йде про справу, яка була незаконно відновлена за постановою генерального прокурора Пшонки, всупереч рішенню Верховного Суду, було скасовано закриття кримінальних справ, які були закриті ще в 2004-2005 роках", - зазначив захисник.

"Генпрокуратура не захотіла "пачкатися" об ці справи і скинула їх на Податкову міліцію", - розповів депутат від БЮТ.

"Це було пред'явлення обвинувачень у цих справах", - заявив Власенко.

При цьому він зазначив, що Тимошенко не підписала наданих їй слідчими документів.

"Юлія Володимирівна вважає зазначені справи політично вмотивованими. Вважає їх такими, що порушені без достатніх підстав. Вона вважає постанову Пшонки про порушення кримінальної справи безпідставною, неаргументованою, політично вмотивованою і незаконною", - уточнив захисник.

"Вона не визнала обвинувачення… Слідчі не змогли нормально пояснити, що їй інкримінується", - підсумував Власенко.

Як відомо, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін повідомив, що податковою розслідувалися кримінальні справи "за фактом ухилення від сплати податків, як директором фірми "ЄЕСУ" Тимошенко, так і громадянки Тимошенко".

Українська правда