Люди Костусєва заблокували депутатів і журналістів у приміщенні

26 переглядів
П'ятниця, 11 листопада 2011, 17:15

Одеські громадські діячі зіткнулися з правоохоронцями, намагаючись потрапити на річний звіт Олексія Костусєва на посаді мера Одеси.

Про це "Українській правді" повідомив представник одеського осередку громадської організації "Демократичний альянс" Олексій Чорний.

Захід проходив в будівлі Російського драмтеатру. Як розповів Чорний, протягом місяця мерія збирала запитання городян до міського голови. Анонсувалося, що всі бажаючі зможуть бути присутніми на заході.

Але, за словами активіста, потрапити у приміщення так і не вдалося.

"Біля паркану навколо театру стояла охорона, яка з 10 годин не пускала нікого всередину, мотивуючи це тим, що у бажаючих пройти немає запрошень", - зазначив Чорний.

Водночас на захід не змогли потрапити і опозиційні до мера журналісти.

"Пресу, яка, між іншим, мала акредитацію, після того, як мер увійшов до будівлі, не пустили: просто закрили двері і все. Зокрема, не пустили канал "Круг", кореспондентів кількох інтернет-видань", - підкреслила журналіст Віра Грузова.

Як повідомив "Українській правді" координатор руху "Оновлення країни" в Одесі Сергій Гуцалюк, в приміщення театру вдалося потрапити тільки місцевим депутатам і спеціально привезеним працівникам бюджетних організацій.

Разом з тим, як повідомляє "Думська", журналістів, яким все ж таки вдалося потрапити на звіт Костусєва, не випускали з будівлі, коли ті намагалися піти.

"Нам дали доручення нікого не випускати з приміщення, поки не закінчиться звіт. Організатори заходу бояться, що якщо двері відкриються і почнуть виходити люди, сюди прорвуться мітингувальники одесити", - розповів виданню охоронець.

При цьому люди, що вийшли із зали, виявилися заблокованими в фойє театру - назад їх не пускали організатори, а вийти не дозволяла охорона.

Окрім журналістів, з будівлі не могли вийти депутати міськради і члени виконкому.

Тим часом під будівлею Російського театру відбувся мітинг. Активісти громадської організації "Якість життя" тримали в руках плакати, стилізовані під розміщені на міських рекламних щитах афіші Олексія Костусєва із серії "Обіцяв - виконав!".

Так, активісти подякували меру за "збільшення діаметра персиків на 12%", "теплу воду в морі", а також за те, що "ветерани повинні їсти вдома".

Українська правда. Фото "Думської".

 

Такий вигляд має реклама Олексія Костусєва

 


 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua