Королевська вночі ганялася за зварювальниками під Радою

Неділя, 13 листопада 2011, 12:57

У суботу пізно ввечері над парканом під Верховною Радою трудилася бригада зварювальників.

Про це у своєму Facebook написала депутат від БЮТ Наталія Королевська.

"Сьогодні пізно ввечері я проїжджала повз Верховну Раду, побачила зварювальників, які заварювали паркан, відомий на всю країну - символ закритості від народу наших "народних депутатів", - зазначила вона.

"Зупинилася, запитала, хто вони і за чиїм розпорядженням зміцнюють паркан. Зварювальники розбіглися. Я викликала міліціонера з ВР, поставила ті ж запитання. Він так само нічого не знав. Тоді я зробила фотографії зварювальників на телефон", - додала Королевська.

Фото з Facebook Королевської

Депутат також зазначила, що паркан "за всіма публічними заявам влади - нічий і ніхто не несе за нього відповідальність, але хтось при цьому розпорядився його лагодити (для зварювальних робіт потрібен дозвіл), і робітники не зізнаються, хто".

"Минулого тижня я зробила депутатський запит до голови ВР Литвина, голови КМДА Попова, генерального прокурора Пшонки: хто ж все-таки встановив горезвісний паркан. У понеділок на Погоджувальній Раді ВР поставлю питання публічно. Відповідь озвучу журналістам", - написала вона.

Як відомо, паркан під Верховною Радою, знесений "чорнобильцями", зміцнюють 10 робітників уже другий день.powered by lun.ua