Президент Німеччини – Януковичу: Сподіваюся, з України спаде туман

Вівторок, 15 листопада 2011, 12:44

Президент Польщі Броніслав Коморовський та Федеральний президент Німеччини Крістіан Вульф висловили жаль з приводу того, що президент України Віктор Янукович не зміг прибути до Польщі.

Про це вони заявили на урочистостях з нагоди 200-річчя Вроцлавського університету, повідомляє УНІАН.

Зокрема, під час свого виступу Коморовський висловив жаль, що через туман Янукович не зміг вилетіти з України у Вроцлаві.

"Я хочу сказати слова жалю з приводу погоди, що сьогодні ця зустріч важлива для трьох країн відбувається без Януковича", - сказав він.

Водночас, він висловив сподівання, що Янукович все-таки прибуде до Польщі і зможе взяти участь у тристоронній зустрічі.

Президент Німеччині у своєму виступі також висловив сподівання, що туман розсіється.

"Ми зустрінемося з Януковичем, коли спаде туман, і думаю, що з України спаде туман", - сказав він.

Вульф підкреслив, що Україна, підписавши угоду про "Східне партнерство", приєдналась до цінностей Європи.

У свою чергу посол України в Польщі Маркіян Мальський зачитав привітання Януковича, яке він передав, за словами українського посла, з борту літака, очікуючи на виліт в Польщу.

У своєму вітальному слові Янукович наголосив, що Вроцлавський університет робить неоцінений внесок у розвиток українсько-польських відносин.

За останньою інформацією, президент України поки що не вилетів з Києва через несприятливі погодні умови – туман у Вроцлаві.

В опозиції заявили, що Януковича у Києві затримав не туман, а невизначеність із питанням декриміналізації "статті Тимошенко".

Як відомо, у вівторок Верховна Рада не підтримала поправку про декриміналізацію статті Кримінального кодексу, за якою судять Тимошенко.