Податкова запевняє, що Тимошенко не катують і не допитують

Вівторок, 15 листопада 2011, 20:21

Інформація щодо застосування до екс-прем'єра Юлії Тимошенко тортур не відповідає дійсності.

Про це заявили в прес-службі Державної податкової адміністрації.

У відомстві нагадали, що "захистом Тимошенко до відома засобів масової інформації доведено відомості про нібито поширення Державною податковою службою неправдивої інформації по кримінальній справі щодо його підзахисної".

У той же час, Державна податкова служба України підтверджує відомості озвучені першим заступником начальника податкової міліції - начальником Головного слідчого управління ДПС Анатолієм Яковинцем.

"Згідно з висновком МОЗ України, медичних протипоказань щодо слідчих дій щодо Тимошенко в межах Київського СІЗО (в приміщені, де утримується обвинувачена) не виявлено", - уточнили в прес-службі.

"Тимошенко відмовилася давати свідчення у справі, про що було складено відповідний протокол, підписаний її захисником без жодних зауважень", - додали в ДПС.

"Як і зазначалось на брифінгу, допити Тимошенко у даний час не здійснюються. У той же час з Тимошенко провадяться інші слідчі дії, а саме ознайомлення її з матеріалами судових експертиз", - зазначили в прес-службі.

"Інформація щодо застосування до Тимошенко тортур не відповідає дійсності, що підтверджено і заявами її захисника", - додали у відомстві.

В ДПС наполягають, що "дії працівників слідства здійснюються у суворій відповідності до вимог діючого Кримінально-процесуального кодексу України".

Як відомо, Головним слідчим управлінням Державної податкової служби України 10 листопада 2011 року пред’явлено обвинувачення Тимошенко в організації приховування валютної виручки у сумі понад 165 мільйонів доларів.

Також Тимошенко інкримінується розкрадання бюджетних коштів та ухилення від сплати податків на загальну суму більше 47 мільйонів гривень та приховування доходів з використанням офшорних компаній.

Українська правда