Представник Януковича: до нового року про "статтю Тимошенко" можна забути

7 переглядів
Вівторок, 15 листопада 2011, 20:38

Під час нинішньої сесії Верховна Рада не зможе повернутися до розгляду питання про декриміналізацію статті, за якою засуджено екс-прем'єра Юлія Тимошенко.

Про це повідомив представник президента у Верховній Раді, депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко, передає "ЛІГАБізнесІнформ".

Він зазначив, що можливість такого розгляду невелика.

За словами Мельниченка, регламент Верховної Ради не передбачає можливості розгляду законопроектів, подібних тим, які вже розглядалися протягом сесії.

"Регламент не дозволяє навіть зареєструвати аналогічні за змістом законопроекти. Але ця сесія, як ви знаєте, закінчується в січні, тобто, в найближчі два місяці вона вже завершиться, і я допускаю, що можуть бути такі ініціативи в ході наступної сесії", - сказав він.

Щодо подібних змін у новій редакції Кримінально-процесуального кодексу, Мірошниченко зазначив, що вони також навряд чи можливі до Нового року.

Він нагадав, що документ знаходиться на експертизі Венеціанської комісії, і розробники спочатку хотіли б дочекатися висновку міжнародних експертів з тим, щоб врахувати їхні поради і зауваження в остаточному тексті законопроекту.

"Малоймовірним виглядає розгляд статей, пов'язаних зі справою Тимошенко, протягом цієї сесії, хоча право законодавчої ініціативи, як ви знаєте, є у всіх народних депутатів, у тому числі від опозиції", - підсумував він.

Як відомо, у вівторок Верховна Рада провалила поправку до президентського проекту закону про гуманізацію відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності, якими пропонувалося декриміналізувати статтю 365 Кримінального кодексу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua