У Раді голосувала "призначена опозиція" - Геращенко

Четвер, 17 листопада 2011, 21:45

Голосування Верховної Ради за закон про вибори народних депутатів - змова, на яку пішла призначена опозиція.

Про це повідомила депутат від НУНС Ірина Геращенко в ефірі 5 каналу.

"Це голосування по закону про вибори, яке відбулося сьогодні в українському парламенті, і до якого, нажаль, долучилася опозиція, тим самим насправді легалізувавши той законопроект, який абсолютно не був розглянутий Венеціанською комісією, який був спочатку написаний владою, просто потім технічно його замінили, поставивши прізвище представника опозиції…", - уточнила вона.

Депутат зазначила, що "сьогодні Верховна Рада заклала підстави для масштабних фальсифікацій, адміністративного ресурсу".

"Я шокована взагалі цим голосуванням. І не тільки я. І взагалі я можу прогнозувати, що це голосування стане каталізатором певних змін у фракції "Наша Україна", - заявила Геращенко.

Вона також уточнила, що закон про вибори підтримала "призначена опозиція".

"Юлія Тимошенко, яка сьогодні знаходиться у в’язниці, чомусь я думаю, не підтримала б це рішення. 2009 року вона намагалася домовлятися з наперсточниками і це коштувало їй не просто програшу на президентських виборах, а сьогоднішньої в’язниці", - уточнила Геращенко.

"Це не компроміс. Це змова і зрада, яка буде дуже дорого коштувати демократії України", - підсумувала депутат.

Як відомо, Верховна Рада у четвер ухвалила в цілому закон "Про вибори народних депутатів".

За ухвалення відповідного рішення проголосували 366 народних депутатів із 404 зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема "за" проголосували 187 депутатів від фракції Партії регіонів, 62 - від "БЮТ-Батьківщини", 36 - НУНС, 24 - КПУ, 19 - "Реформи заради майбутнього", 20 - Народна партія та 18 позафракційних.

Українська правда