Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Медведєв попередив: у наш союз так просто не вступиш

Субота, 19 листопада 2011, 10:22

Для країн, які прагнуть інтегруватися в Митний союз і Єдиний економічний простір РФ, Білорусі і Казахстану, розроблятиметься спеціальна "робоча карта".

Про це заявив президент Росії Дмитро Медведєв на спільній прес-конференції в Кремлі з президентами Білорусі і Казахстану після підписання договору про Євразійську економічну комісію, передає УНІАН.

"Що ж до нових членів нашого інтеграційного об'єднання – я сказав, що ми відкриті, але це не означає, що будь-яка країна, навіть близька і партнерська, може завтра вступити в наше інтеграційне об'єднання", - сказав Медведєв.

Він наголосив, що для кожної країни має бути розроблена робоча карта приєднання.

"Це приєднання може тривати рік, два, три, десять, п'ятнадцять років для того, щоб не порушити наших економічних інтересів нашого Євразійського економічного співтовариства, нашого простору і майбутнього союзу і для того, щоб не створити складнощів для країни, що приєднується. Діятимемо акуратно", - додав він.

За його словами, в цьому питанні використовуватиметься досвід Європейського Союзу.

Медведєв додав, що інтерес до участі в Євразійському економічному союзі виявляють ряд сусідніх держав.

"Ми, звичайно, відкриті для всіх, хто розуміє переваги об'єднання наших потенціалів, працюватимемо над цим завданням теж, але, звичайно, з урахуванням внутрішніх правил, які ми щойно для себе визначили", - додав він.

Також президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив, що для нових членів розроблятиметься "дорожня карта".

"Стрибаєте на цей рівень, через цю планку – приходите, співробітничатимемо, але просто так прийти і (сказати) ми хочемо в комісію – так не буде. Це економіка. Це великі гроші", - сказав Лукашенко.

У свою чергу, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв повідомив, що "ми хочемо, щоб це було справжнє інтеграційне об'єднання, найвище на пострадянському просторі, найпривабливіше для всіх народів".

Він також повідомив, що колегію Євразійської економічної комісії очолить на 4 роки міністр промисловості і торгівлі РФ Віктор Христенко.

За його словами, важливо, щоб цей орган перші 4 роки на етапі становлення розміщувався в Москві.

Як повідомлялося, Євразійська економічна комісія повинна розпочати працювати з 1 січня 2012 року.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: