Батько Ландіка розлютився на журналістку: "Хай покаже свої прокладки!"

Вівторок, 22 листопада 2011, 11:16

Депутат від Партії регіонів Володимир Ландік у грубій формі прокоментував фото його смс-переписки щодо справи його сина, що з’явилися в інтернеті.

Як відомо, раніше видання "Лівий берег" опублікувало смс-переписку Ландіка-старшого, в якій він, зокрема, вимагає від журналістки одного з підвладних йому медіа писати коментарі на сайті щодо справи Романа Ландіка.

"Ви вважаєте коректним лазити до людей в інформацію. Ось коли вона (Соня Кошкіна, головний редактор "Лівого берега") оприлюднить свої гігієнічні прокладки, як вона їх ставить, ось тоді я буду коментувати. Хай Соня Кошкіна покаже свої прокладки. Ось тоді буде нормально. А поки я нічого коментувати не буду!", - заявив Ландік в інтерв’ю Радіо Свобода.

У свою чергу політтехнолог Леонід Щукін, який також фігурував у смс-переписці, підтвердив, що вона справжня.

"Ну, звичайно! Ніхто і не приховує, що вона справжня. Просто ЗМІ зробили не зовсім коректні висновки", – зазначив він.

За словами Щукіна, вони з Володимиром Ланідком просто знайомі, але жодних порад, як політтехнолог, він депутату не давав.

Як відомо, в одному з смс-повідомлень Ланідк просить пораду у Щукіна, як коментувати слова його сина, який у суді заявив, що справу проти нього замовив депутат Олександр Єфремов.

Ще на початку скандалу навколо побиття Романом Ландіком дівчини у ресторані його батько, народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік, пообіцяв подати позови на журналістів, які написали про цю подію.