Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У середу журналісти пройдуть маршем біля Януковича

Вівторок, 22 листопада 2011, 11:13

23 листопада відбудеться Марш українських журналістів проти безкарності.

"У Всесвітній день проти безкарності українські журналісти нагадають владі про ті злочини проти представників ЗМІ, які досі лишаються не розслідуваними і де злочинці не були покарані", - сказано у повідомленні від організаторів акції.

Марш розпочнеться об 11.00 біля адміністрації президента з прес-брифінгу, на якому буде оголошена петиція до президента як гаранта Конституції та до Генпрокуратури.

Об 11.40 журналісти рушать через Майдан по Хрещатику до офісу Національної спілки журналістів України, де о 12.00 відбудеться круглий стіл, на якому обговорять проблему безкарності та порушення прав журналістів, "яка є особливо актуальною зараз".

У круглому столі, зокрема, візьмуть участь голова Національної спілки журналістів Ігор Лубченко, представник "Репортерів без кордонів" в Україні Оксана Романюк, координатор Бюро журналістських розслідувань "Свідомо" Єгор Соболєв, виконавчий секретар Незалежної медіа-профспілки Сергій Гузь та інші.

Всі матеріали круглого столу будуть передані до Генеральної прокуратури, аби нагадати про нерозкриті справи.

Після круглого столу, о 15.00, учасники маршу передадуть спеціальну петицію до посольства Білорусії на підтримку своїх колег.

"Організатори звертаються до всіх журналістів проявити солідарність і порушити питання безкарності 23 листопада перед представниками влади і українським суспільством, як це роблять цього дня журналісти в інших країнах світу", - сказано у заяві.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: