Калашніков запевняє, що рішення суду в очі не бачив

Вівторок, 22 листопада 2011, 19:57

Лідер "Військового союзу" Олег Калашніков заявляє, що не бачив судового виконавця і судового рішення про заборону акцій на Майдані Незалежності.

Про це Калашніков сказав у коментарі журналістам.

Він нагадав, що кілька громадських організацій проводять свою акції на майдані в порушення рішення суду.

Однак на запитання, навіщо його організації наслідувати їх приклад, політик відповів: "Особисто я нічого не порушував, але я, до речі, вірю, але в руках не тримав судового рішення і в очі не бачив судових виконавців".

Він ще раз наголосив, що його прихильники не проводять ані мітинг, ані акцію, але лише висловлюють свою позицію у відповідь на акцію опонентів.

"Поки ми не побачили, що наші опоненти встановлюють апаратуру і розгортають прапори, ми навіть не хотіли виносити свою символіку на Майдан. Ми готували щирі українські пісні", - заявив Калашніков.

Водночас, на запитання, чому його прихильників охороняє "Беркут" він відповів, що "його прихильники побоюються провокацій з протилежної сторони".

"Міліція охороняє громадський порядок. Я запевняю, що з нашого боку провокацій не буде. А з того боку, я ж сам бачив, як постійно прориваються і хочуть зробити щось погане", - сказав політик.

Тим часом на Майдані додалося киян з помаранчевою символікою. Загальна кількість осіб близько 3 тисяч.

На узбіччі біля Головпочтампту, поряд з трьома автозаками, які вже стояли, додалися ще два.

Також у підземному переході під Майданом вишикуватися біля 50 правоохоронців спецпідрозділу "Беркут".

Українська правда