Помічника Ландіка, який побив даішника, амністували

П'ятниця, 25 листопада 2011, 10:51

Помічник нардепа Володимира Ландіка Володимир В., який побив у березні 2011 року прямо на посту даішника Олексія Косякова, визнав свою провину в суді.

Про це повідомив голова Жовтневого суду Луганська Олександр Ситник, пише газета "Сегодня".

"Провадження справи припинено у зв'язку з амністією. Він визнав провину, і ми не могли її не застосувати", - сказав Ситник.

Суддя, що розглядав справу, Михайло Силінний каже, що потерпілий не має претензій до кривдника. Останньому за побиття інспектора при виконанні загрожувало до 5 років в'язниці.

Рішення суду викликало бурю емоцій в ДАІ Луганська.

"Олексій виграв суд! По заслузі забіяці, а то взагалі ці мажори знахабніли. Щоправда, він амністований, але однаково це йому буде уроком", - розповідають інспектори.

За неофіційною інформацією, тепер кривдник інспектора буде зобов'язаний виплатити правоохоронцям символічну 1 грн.

"Випадки, коли амністують тих, хто побив міліціонера, - рідкісні. Але якщо у міліціонера немає претензій, то тоді суд може і відпустити", - сказала адвокат Тетяна Монтян.

Нагадаємо, в березні автопатруль у складі Олексія Косякова та Андрія Сливи зупинив Mercedes, в якому їхав нардеп Володимир Ландік зі своїм помічником, за перевищення швидкості.

За кілька хвилин автоінспектор був побитий помічником Ландіка і потрапив до лікарні.

За принциповість у роботі Косяков був нагороджений керівництвом УМВС, а проти дебошира порушили кримінальну справу.

Влітку інспектор Косяков був переведений з ДАІ за те, що стояв на трасі з перегорілою лампочкою в сирені, але пізніше повернувся.