Турчинов розповів Коморовському про подвійні стандарти Януковича

Понеділок, 28 листопада 2011, 19:19

Перший заступник глави партії "Батьківщина" Олександр Турчинов розповів президенту Польщі Броніславу Коморовському про подвійні стандарти української влади. 

Про це повідомляє прес-служба партії за результатами зустрічі.

Турчинов зазначив, що і Польща, і особисто Коморовський багато роблять для того, щоб реалізувати європейське прагнення України. 

"У той же час, на заваді євроінтеграції стоїть та ситуація, яка склалася в Україні щодо політичних репресій та ув'язнення лідера опозиції Юлії Тимошенко", - повідомив політик. 

"На переговорах Янукович запевняє партнерів у незмінності європейського напрямку України і відданості демократичним цінностям, але внутрішню політику влада проводить у найгірших традиціях тоталітарних режимів. Підтвердженням цьому є вчорашні події у Донецьку, коли через атаку силових структур помер наш одно партієць", - зазначив Турчинов. 

Він нагадав, що Тимошенко у своєму листі до європейських керівників попросила підтримати Україну на шляху до Європи та закликала їх не ставити знак рівності між українським народом та владою. 

"Запорукою європейської перспективи та європейської інтеграції України є повернення на демократичний шлях розвитку та припинення політичних репресій", - резюмував Турчинов.  

Українська правда

powered by lun.ua