Чорновола, Кінаха і Терьохіна назвали кращими лобістами тютюну і алкоголю

7 переглядів
Середа, 30 листопада 2011, 16:25

Найбільш дієвим лобістом тютюнової та алкогольної індустрії за версією громадськості став народний депутат Тарас Чорновіл.

Про це йдеться у прес-релізі Бюро журналістських розслідувань "Свідомо", яке вручило антипремію для лобістів тютюнового та алкогольного бізнесу "Золота коса 2011".

За результатами рейтингу експертів, "Золоту косу" отримав Чорновіл, набравши 21 бал.

Друге місце з 20 балами посів "регіонал" Анатолій Кінах і отримав "Срібну косу".

На третьому місці опинився БЮТівець Сергій Терьохін з "Бронзовою косою" та 12 балами.

В п’ятірці кращих тютюнових та алкогольних лобістів також народні депутати Олена Бондаренко – 11 балів та Сергій Шевчук – 10 балів.  

Спеціальний приз "Золоте гальмо" від Коаліції громадських організацій "За вільну від тютюнового диму Україну" дістався прем’єру Миколі Азарову.

"Кабінет Міністрів замість того, щоб бути рушієм позитивних змін, є гальмом, яке заважає громадським організаціям та активістам захищати здоров’я громадян", – сказала керівник відділу адвокації громадських організацій та ініціатив "За вільну від тютюнового диму Україну" Ганна Гопко.

"Кабмін на рік відтермінував появу фотоілюстрацій наслідків "тютюнових" хвороб на пачках сигарет, не підвищував акцизи на тютюнові та алкогольні вироби, скасував влітку Державну цільову програму зі зменшення негативних наслідків тютюнокуріння, представник Мінекономіки виступав у Світовій організації торгівлі на користь транснаціональних тютюнових корпорацій", - додала вона.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua