Україна та Ізраїль незабаром можуть розпочати вільну торгівлю

Середа, 30 листопада 2011, 19:40

Зона вільної торгівлі між Ізраїлем і Україні може запрацювати вже наступного року.

Такий прогноз озвучив посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На сьогоднішній день ми не бачимо ніяких підводних каменів, які можуть нам завадити (в створенні зони вільної торгівлі)... Я думаю, що наступного року ми спробуємо це зробити", - сказав він українським журналістам у середу в Єрусалимі.

За словами посла, найближчим часом, приблизно через 1-2 тижні, в Женеві (Швейцарія) відбудеться другий раунд переговорів на експертному рівні між Ізраїлем і Україною.

У свою чергу президент Віктор Янукович в інтерв'ю ізраїльській газеті Haaretz висловив упевненість, що подальший розвиток політичного діалогу між Україною та Ізраїлем буде сприяти зміцненню існуючих зв'язків у торгово-економічній, інвестиційній, науковій, військовій та культурній сферах.

Президент вважає, що наступною стадією у розвитку економічного співробітництва України та Ізраїлю стане угода про зону вільної торгівлі.

"Ми інтенсивно працюємо з ізраїльською стороною в цьому напрямку і вважаємо, що вже досягли чималого прогресу", - цитує Януковича його прес-служба.

Як відомо, 30 листопада - 1 грудня з державним візитом в Ізраїлі перебуває президент України Віктор Янукович.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!