При реконструкції "Олімпійського" 120 мільйонів "злили в сантехніку"

29 переглядів
169
П'ятниця, 4 листопада 2011, 09:22

Головне слідче управління МВС розслідує кримінальну справу за фактом завищення вартості сантехніки при устаткуванні й реконструкції НСК "Олімпійський".

Як пише газета "Комерсант-Україна", вона має у своєму розпорядженні документи, які свідчать про фінансові махінації під час реконструкції "Олімпійського".

Справа за ст. 358 Кримінального кодексу ("підробка документів, печаток, штампів") була порушена у вересні за фактом фальсифікації не встановленими слідством особами підписів Бортникова С. і Листопада К.

Згідно з наявними у газети документам, підписи цих громадян були підроблені на митних деклараціях сантехнічного обладнання для реконструкції НСК "Олімпійський". 

У якості генпідрядника на стадіоні АК "Інжиніринг" організувала тендер на закупівлю сантехнічного устаткування, який виграла фірма ТОВ "Южсантехмонтаж".

Вона мала постачити вакуумну систему каналізації Roediger Vacuum виробництва Німеччини на суму 119,8 млн грн, однак у переможця конкурсу цього устаткування не виявилося.

Для закупівлі необхідної системи "Южсантехмонтаж" за договором купівлі-продажу устаткування перерахував держкошти ТОВ "Діола", справу про банкрутство якого зараз розглядає Господарський суд Дніпропетровської області.

Ця фірма переказала гроші на рахунки ТОВ "Донзапчастинипродукт", яке частину з них витратила на закупівлю вакуумної каналізації на імена фізосіб Бортникова С. Ю. і Листопада К. А., а іншу частину перевело в готівку. Розмір коштів, які переведені в готівку, невідомий. 

Як зазначається в документах, на цей час міліція перевіряє факти "розтрати бюджетних коштів ДП НСК "Олімпійський" шляхом завищення вартості зазначеного сантехнічного устаткування".

Для розслідування цієї справи 26 жовтня Печерський райсуд Києва дозволив розкрити банківську таємницю й зробити витяги у фінансовій установі, де АК "Інжиніринг" відкрила рахунок, на який перерахувала держкошти для закупівлі продукції.

У МВС поки не коментували дану кримінальну справу, пославшись на таємницю слідства.

Як відомо, НСК "Олімпійський" реконструювався за держкошти, кошторис реконструкції неодноразово переглядався.

Спочатку Кабінет міністрів планував витратити на це 1,5 млрд грн. Наприкінці 2008 року сума була збільшена до 2,12 млрд грн, у квітні 2010 року – до 3,26 млрд грн.

За даними віце-прем'єра Бориса Колесникова, остаточна вартість реконструкції склала від 4,5 млрд до 4,6 млрд грн. 

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.222.145.---njq;t..
Всього навсього 4,6 млрд грн при першочерговій сумі 1,5 млрд. грн
IP: 95.158.1.---fmr..
Скрысятничали, с папой не поделились?
IP: 212.92.251.---edgar1..
Тут ничего удивительного нет!В Украине уже 20 лет деньги воруют как могут из казны чиновники разных рангов.И ник-то не спросит.как на зарплату чиновника или слуги народа, ездят на крутых тачках,и строят дворцы за миллионы !!!А народ в это время ест х.. без хлеба..Як зазначається в документах, на цей час міліція перевіряє факти "розтрати бюджетних коштів ДП НСК "Олімпійський" шляхом завищення вартості зазначеного сантехнічного устаткування"...Проверяют почему им не перепало?Или перепало,но мало!?
IP: 194.44.136.---Viktor_West..
та думаю що поділились... а кінці:"Справа за ст. 358 Кримінального кодексу ("підробка документів, печаток, штампів") була порушена у вересні за фактом фальсифікації не встановленими слідством особами підписів Бортникова С. і Листопада К" - тут ключове слово НЕ ВСТАНОВЛЕНИМИ... а кримінальна справа - це так, для вигляду бурного БЗДІННЯ, щоб регіАНАЛЬНИЙ лохторат міг кричати за свого "хазяіна"
IP: 46.119.1.---Viktor124..
Общак дело святое. За это не только судить, но и закопать могут.
Усі коментарі