Мельниченко: "Кузьмін замовлений. Куля в нього вже летить"

Понеділок, 7 листопада 2011, 09:11

Екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко заявляє, що перший заступника генпрокурора Рената Кузьміна "замовили".

"Він замовлений, і куля в нього вже летить", - заявив колишній охоронець Леоніда Кучми газеті "Сегодня".

За твердженням Мельниченка, Кузьмін перебуває під прицілом "спецслужби", яка нібито займається політичними убивствами.

Екс-майор зазначає, що Кузьмін нажив чимало ворогів, особливо після початку кримінального переслідування Тимошенко, Луценка, Макаренка, Діденка, Іващенка, а також Кучми, Корнійчука, Онопенка, Дурдинця, інших представників колишньої влади.

"Його багато хто побоюється й у прокурорському середовищі. Він самотужки вплутався у війну з іншим заступником генпрокурора Шинальським, викривши як голову громадської організації – Асоціації прокурорських працівників, під вивіскою якої чинилися різні фінансові неподобства", - заявив Мельниченко.

"Кузьміна вважали камікадзе, який зазіхнув не так на Шинальського, як на перших осіб ГПУ Медведька й Винокурова. Але піти довелося не йому, а Шинальському, якого тихо провели на заслужений відпочинок, а потім відправили в почесну зсилку і його босів, одному підшукавши почесну посаду секретаря РНБО, іншому – судді КСУ", - сказав він.

"Натомість Кузьмін пішов на підвищення і став першим заступником генпрокурора. За ним залишилося кураторство розслідуванням особливо важливих справ. І йому таки вдалося довести до вироку справу Тимошенко, нейтралізувавши її як політика", - підкреслив Мельниченко.

Він вважає, що з Кузьміним давно хочуть звести рахунки й ті, хто очікує ще вироку в СІЗО, і їхні прихильники.

Раніше Мельниченко заявляв, що є загроза президенту Віктору Януковичу. "Віктор Федорович неугодний багатьом тим, що не побоявся дати хід кримінальним справам проти колишніх керівників країни. А Кузьмін ці справи курирував, контролював і просував", - пояснив він.

Кузьмін же на прохання прокоментувати слова Мельниченка різко заявив газеті: "Відповідати й коментувати не буду. Спростовувати, підтверджувати не можу й не хочу".

При цьому він ухильно визнав, що в минулому йому погрожували вбивством. "Припустимо ("замовляли")", - сказав Кузьмін.

"Загроза мого вбивства була такою, що мені дали цілодобову охорону, і я пересувався в броньованому автомобілі", - сказав він.

Після ще декількох фраз на запитання, чи почувається він у безпеці зараз, Кузьмін відрізав: "Спасибі, до побачення. Решта – у прес-службу ГПУ".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: