Захист Мельниченка оскаржив у суді арешт його майна

Вівторок, 16 жовтня 2018, 13:49

Адвокати оскаржили 4 судові ухвали про арешт нерухомості, автівок і банківських рахунків екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка.

Про це в коментарі "Українській правді" розповіла адвокат Тетяна Лежух.

За її словами, апеляції були подані до Апеляційного суду Києва у період з 24 вересня до 10 жовтня.

Юрист пояснила, що Печерський райсуд Києва не мав права арештовувати активи як власність Мельниченка, оскільки за документами вони належать третім особам.

Лежух розповіла, що окрім нерухомості йдеться про інше майно: три легкові автомобілі – два "Лексуси" і "Тойоту", а також про чотири напівпричепи - 2 рефрижератори, 1 фургон і 1 бортовий.

Інший адвокат підозрюваного, Микола Неділько, розповів, що захист також хотів оскаржити затримання і арешт самого Мельниченка, але не зміг цього зробити, бо суд незаконно відмовляється надати адвокатам відповідні ухвали.

"Це порушення закону і свідчення політизації справи", - наголосив він.

Раніше Печерський райсуд Києва за клопотанням прокурора ГПУ арештував активи Мельниченка. Зокрема, накладено арешт на дві квартири, житловий будинок і дві земельні ділянки.

Мельниченка підозрюють у вчиненні державної зради у формі шпигунства, розголошенні відомостей, що становлять державну таємницю, перевищенні службових повноважень, а також відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом.

Євген Кізілов, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування