У Меджлісі "зраділи", що до них прислали Могильова

Понеділок, 7 листопада 2011, 19:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, депутат від НУНС Мустара Джемілєв зрадів, що Анатолія Могильова призначили на посаду глави Ради міністрів АР Крим.

Про це він заявив у коментарі Gazeta.ua.

"Я зрадів у тому плані, що 2 роки у Криму не було ніяких змін, ніщо не робиться для кримських татар. Тому ми приступили до реалізації проведення форуму про проблеми кримських татар", - сказав Джемілєв.

За його словами, після призначення Могильова міжнародна спільнота зверне увагу на проблеми кримських татар.

"Він відкритий для преси, постійно виступає. Це важливо, щоб звернути увагу міжнародної спільноти на проблеми кримських татар", - зазначив депутат.

Він нагадав, що після останніх президентських виборів ім'я Могильова фігурувало серед претендентів на посаду глави Ради міністрів АР Крим.

"Коли після президентських виборів говорили, хто буде прем'єром Криму, фігурувало ім'я Могильова. І коли в нього спитали про його відношення до цього, то Могильов у відповідь сказав, що проведе чистку кримських органів влади і прибере звідти кримських татар. Ну побачимо, що він зараз зробить. Хоча і так вже майже немає кримських татар у органах влади", - наголосив Джемілєв.

Як відомо, президент Віктор Янукович призначив главу МВС Анатолія Могильова на посаду глави Ради міністрів АР Крим.