ЗМІ: у середу Янукович влаштує "чистку" міністрів

Неділя, 18 грудня 2011, 20:06

У середу президент Віктор Янукович може відправити у відставку деяких міністрів.

Про це пише в неділю газета "Сегодня" з посиланням на свої джерела.

Видання зазначає, що "розбір польотів" у Кабінеті міністрів пройде не в тому форматі, який передбачався раніше.

Як відомо, президент анонсував на 21 грудня підведення підсумків роботи міністрів щодо виконання плану реформ.

Але, як стало відомо "Сегодня", на засідання Кабміну президент не прийде. У той же час слід очікувати, що в середу з'являться укази про зняття міністрів, які, на думку Банкової, свої ділянки роботи завалили.

"Причому мова йде саме про міністрів, оскільки ані прем'єр Микола Азаров, ні три його заступники - Андрій Клюєв, Борис Колесніков та Сергій Тігіпко - за нашою інформацією, в зоні ризику на даний момент не знаходяться", - пише газета.

За її інформацією, найбільш резонансним є питання про главу МЗС Костянтина Грищенка.

Після саміту Україна-ЄС є формальні підстави звинуватити його в провалі евронапрямку. Крім того, пише видання, Грищенко як лобіст євроінтеграції не влаштовує Кремль.

За інформацією газети, на місце Грищенка є лише один претендент - його останній попередник Петро Порошенко.

Під загрозою звільнення перебуває міністр оборони Михайло Єжель, "відомство якого виглядає пасивно на тлі інших силових структур - МВС, СБУ і Генпрокуратури".

За непідтвердженою інформацією, кандидатом на місце міністра є нещодавно звільнений з посади першого заступника міністра внутрішніх справ Сергій Попков.

Також звільнення може очікувати міністра охорони здоров'я Олександра Аніщенка.

Крім того, в кулуарах можливими кандидатами на зняття називають міністра фінансів Федора Ярошенка (у якого нібито не складаються стосунки з головою Нацбанку Сергієм Арбузовим) і міністра екології Миколу Злочевського.

"У той же час чергові чутки про відставку міністра освіти Дмитра Табачника не підтверджуються: за нашою інформацією, це питання на порядку денному президента не стоїть", - пише газета.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування