Міліціонерам доручили допомагати журналістам і тримати контакт на мітингах

4 перегляди
1
Вівторок, 20 грудня 2011, 15:23

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко доручив органам МВС забезпечити журналістам доступ до відкритої інформації та допомагати їм.

Відповідний наказ Захарченко підписав 19 грудня, повідомляють джерела.

Так, начальникам ГУ МВС, УМВС у Криму, областях, Києві та Севастополі, на залізницях доручено організувати вивчення особовим складом нормативно-правових та законодавчих актів, які регламентують діяльність журналістів.

Йдеться про закони "Про інформацію", "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про телебачення і радіомовлення", "Про інформаційні агентства", "Про професійних творчих працівників та творчі спілки"; наказу МВС від 25.03.2010 "Про вдосконалення взаємодії органів внутрішніх справ із засобами масової інформації".

Також ці керівники мають "забезпечити доступ журналістів для збирання відкритої за режимом доступу інформації".

"Під час виконання службових обов'язків подавати в межах наданих повноважень допомогу журналістам у здійсненні їх законної діяльності", - наказав їм міністр.

"При забезпеченні громадського порядку під час масових заходів визначати відповідального за взаємодію із журналістами", - доручив Захарченко.

Крім того, голова МВС доручив до 26 грудня створити робочу групу з розроблення проекту методичних рекомендацій щодо взаємодії працівників органів внутрішніх справ та журналістів при виконанні ними своїх професійних обов’язків.

У неї мають увійти працівники УЗГ (Управління зв'язків із громадськістю), ГШ (Генштаб), ДОГП (Департамент охорони громадського порядку), УЮЗ (Управління юридичного забезпечення), ДПП (Департамент профілактики правопорушень).

Ця робоча група має до 20 січня 2012 року розробити проект відповідних рекомендацій.

Контролювати виконання наказу міністр буде особисто.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.112.102.---nikolay1959..
Не верю,что что то изменится.Слишком коррумпирована эта структура.
Усі коментарі