Янукович пив перед журналістами британську мінералку

178 переглядів
Середа, 21 грудня 2011, 16:17

Президент Віктор Янукович під час прес-конференції вживав мінеральну воду вартістю близько 13 гривень за пляшку об’ємом 0,33.

Про це пише Gazeta.ua, наводячи відповідні фотодокази.

Як зазначає видання, на підсумковій прес-конференції у середу Януковичу поставили на стіл дві пляшки української мінеральної води "Моршинська".

Однак через 40 хвилин після початку виступу, коли президент захотів пити, він дістав з-під столу третю пляшечку, налив під столом з неї води, випив і поставив за "Моршинською".

 
 

Це - англійська мінеральна вода Harrogate. Упаковка з 24 пляшок негазованої води зі столу Януковича коштує близько 300 грн, газованої - близько 230 грн.

24 пляшки коштують близько 300 гривень. 1 пляшка коштує 13 гривень 

Питання розкоші президента під час прес-конференції зачепив журналіст Мустафа Найєм.

Він запитав, чому життя глави держави постійно покращується, а життя простих громадян навпаки. Президент не зміг чітко відповісти.

"Я маю дуже мало часу для насолоди. Вчора о 3-ій годині приїхав додому, сьогодні встав о 6-ій. Про яке солодке життя ви говорите, я не знаю. Я вам не заздрю", - сказав Янукович, після чого довго сміявся.

"Ми один одного добре знаємо. Все решта додумайте самі...", - додав він.

Раніше не раз на публічних заходах бачили, що Янукович п'є лише французьку воду Evian, яка в два-три рази дорожче "Моршинської".

Це відома в світі мінералка, яку видобувають в Альпах поблизу Женевського озера. Її особливість - низький вміст натрію та низька мінералізація. Ця вода виводить шлаки, корисна для тих, хто страждає на гіпертонічні кризи, ожиріння.

Таку ж воду п'є спікер Володимир Литвин та багато народних депутатів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua