На Банковій сподіваються, що МВФ дасть гроші до виборів

Середа, 28 грудня 2011, 21:01

Перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова сподівається на успішну співпрацю України і Міжнародного валютного фонду в 2012 році.

Про це вона заявила під час спілкування з журналістами у середу, повідомляє УНІАН.

Акімова наголосила, що підставою для продовження співпраці і отримання чергового траншу МВФ є ухвалення узгодженого з Фондом Держбюджету на 2012 рік.

"Я дуже сподіваюся на те, що прийнятий бюджет, узгоджений з МВФ, буде хорошою базою для продовження співпраці... І за видатками, і за доходами, і за макропоказниками, таким як дефіцит і державний борг – усі питання узгоджені. Цей держбюджет, заснований на високій ціні на газ, він був узгоджений з МВФ", - сказала Акімова.

Крім того, вона висловила сподівання, що кошти чергового траншу МВФ надійдуть в Україну до парламентських виборів.

"Я сподіваюся на продовження переговорів після Нового року, яке виллється у надання нам чергового траншу. Думаю, що це буде дуже важливою підмогою і в частині отримання додаткових фінансових можливостей, і як сигнал (для залучення інших коштів)", – зазначила Акімова.

При цьому вона підкреслила, що співпраця з МВФ залишається стратегічним завданням України.

"Тема МВФ не зійде з порядку денного у найближчі роки. Це нам необхідно. Тому робота з МВФ не припинялася", – заявила Акімова.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: