Аваков вже два місяці не в Україні?

Середа, 11 січня 2012, 21:04

Глава Харківської облорганізації партії "Батьківщина" Арсен Аваков перебуває за кордоном.

Про це у середу повідомляє ТСН.

За даними журналістів телеканалу, Аваков вже два місяці не з'являвся в Харкові.

У середу стало відомо, що прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу проти екс-глави обладміністрації Авакова.

Інформацію про перебування Авакова за кордоном підтверджує і джерело УНІАН.

"У зв'язку з політичними переслідуваннями і небезпекою розправи Харківська обласна організація "Батьківщини" ухвалила рішення про необхідність виїзду Авакова за кордон", - повідомив співрозмовник агентства.

У свою чергу Харківська облорганізація партії "Батьківщина" назвала політично мотивованим порушення кримінальної справи проти Авакова.

"Це однозначно політично мотивована справа", - заявив заступник глави Харківської облпарторганізації Валерій Дудко.

За його словами, "це нагадує загальний алгоритм дій нинішньої влади, який полягає в одному і тому ж - залучати до кримінальної відповідальності за управлінські рішення".

"За управлінське рішення, залучати керівника до відповідальності можна тільки в тому випадку, якщо за цим стоїть корислива вигода", - заявив Дудко.

"Особисто Аваков за це нічого не отримав, тобто людина не спіймана на факті, і навряд чи судові структури зможуть довести протилежне", - сказав він.
 
Дудко навів приклад судових процесів над Юлією Тимошенко і кількома міністрами попереднього уряду, які, як він вважає, "нікому нічого не довели".

"Іншими словами, це "справа Тимошенко" в харківському регіоні, на харківській землі", - вважає Дудко.

Українська правдаpowered by lun.ua