Жириновський хоче, щоб Україна стала округом Росії

Понеділок, 16 січня 2012, 11:15

Кандидат у президенти Російської Федерації, лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський виступає за побудову відносин з Україною і Білоруссю суто на ринкових засадах.

Як передає кореспондент УНІАН у РФ, про це Жириновський сказав на прес-конференції в Москві, представляючи свою передвиборну програму.

"Ми по-доброму ставимося до сусідів на Заході, особливо до України і Білорусі, оскільки вони найближчі. Ми - за розвиток відносин з Україною і Білоруссю, але тільки все - за світовими цінами", - сказав Жириновський.

"Щоб Україна не говорила, що вона годує нас, щоб Білорусь не говорила, що її картопля або молоко кращі. Все - торгуємо за світовими цінами", - додав він.

При цьому лідер ЛДПР у черговий раз заявив, що в Рівненській області, в місті Костопіль, розташована "його" фабрика.

Також Жириновський заявив, що цього року Росія подарує Україні 4 млрд. дол. - як знижка на газ. "Ми проти", - наголосив кандидат у президенти.

Відповідаючи на запитання, що він думає з приводу можливості створення федеральної держави Росії, України і Білорусі, Жириновський сказав: "Ми супротивники нових федерацій, нових конфедерацій. Якщо об'єднаються, тільки в рамках однієї держави – Росія, не подобається, придумаймо іншу назву", - сказав Жириновський.

На його думку, якщо РФ, Україна і Білорусь об'єднаються у федерацію або конфедерацію, то через якийсь час у такій державі знову буде розкол і сепаратизм.

"З'явиться новий Кучма, Кравчук або ще хтось", - сказав лідер ЛДПР.

Він вважає, що Україна і Білорусь можуть увійти до складу Росії тільки як федеральні округи.

"У нас 8 федеральних округів, будь ласка – 9-й - мінський федеральний округ, 10-й, - київський, 11-й - одеський, 12-й – харківський...", - сказав Жириновський.

За його словами, в такій країні повинні використовуватися всі мови, але одна повинна бути об'єднуючою.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування