Євгенії Тимошенко пропонували очолити молодіжну "Батьківщину"

Вівторок, 17 січня 2012, 08:33

Колишній голова "Батьківщини молодої" Євген Суслов пропонував Євгенії Тимошенко очолити замість нього цю організацію, але вона поки відмовилася.

Про це повідомило газеті "Комерсант-Україна" джерело в "Батьківщині молодій".

"Євген Суслов хотів передати молодіжну організацію Євгенії Тимошенко, він просив її про це напередодні в Марселі, але Євгенія холодно сприйняла цю ініціативу, сказавши, що головне її завдання – бути представником своєї матері на міжнародній арені, а не вплутуватися в політику", - сказав співрозмовник газети.

Втім, він не виключив, що донька Юлії Тимошенко може змінити свою думку. 

Сам Суслов у коментарі виданню висловив сподівання, що "новим керівником буде не парашутист, висаджений керівництвом партії, а активіст "Батьківщини молодої".

Пояснюючи свою відставку, він сказав: "Деяким партійним лідерам було мало мого слова про те, що "Батьківщина молода" буде працювати в тому ж векторі, у якому працювала до мого вступу в УСДП".

Поки виконувати обов'язки голови "Батьківщини молодої" буде перший заступник голови організації Олег Куявський. За інформацією видання, він уже висловив бажання балотуватися на посаду керівника "молодіжки". 

Депутат Іван Кириленко сказав, що з приходом нового керівника у молодіжну організацію "БЮТ-Батьківщина" розраховує "на посилення роботи "молодіжки" напередодні виборів".

Як відомо, 23 грудня минулого року Суслов був обраний першим заступником глави Української соціал-демократичної партії, а 16 січня він склав повноваження лідера громадської організації "Батьківщина молода".powered by lun.ua