Луценко не хоче в колонію і дивиться "квартал"

3 перегляди
П'ятниця, 20 січня 2012, 11:03

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не хотів би потрапити в колонію.

Про це він сказав у письмовому інтерв'ю журналу "Кореспондент".

"Не боюся, але випробувати долю зайвий раз не хочу", - сказав він, відповідаючи на питання про колонію.

Луценко також детально описав свій тюремний побут.

"Діагноз (початкова стадія цироза печінки), поставлений комісією Мінздоров'я, усе сильніше дає про себе знати. Але в лікарню мене ніхто зі зрозумілих причин не покладе. Тому знеболювальні стали регулярним компонентом харчування", - розповів він.

"Виходячи з прочитаної нещодавно Оксфордської історії в'язниць, київський СІЗО належить до категорії в'язниць залякування ХІХ століття. Мене утримують у стандартній камері 9,5 кв.м. на трьох. Від вікна з трьома рядами ґрат до дверей на п'ять замків – сім дрібних кроків.

Залізні нари, цегельний стіл і стілець. Санвузол. Є телевізор. Дозволено щоденні прогулянки в такому ж дев'ятиметровому бетонному мішку", - відзначив Луценко.

"За словами екс-міністра, телевізор він включає тільки для перегляду новин, 95-го Кварталу і програми "Голос країни". Книги залишаються головною моєю роботою. За рік прочитав більше 100 книг", - написав він.

"У світі мене порадувало пробудження думаючої Росії, що утомилася від "единорожия и самодержавия", як формулював цю проблему ще 100 років тому  Василь Ключевський", - сказав Луценко на питання про новину, яка його найбільше порадувала.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua