Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Добкін запевняє, що не зацікавлений у справі Авакова

П'ятниця, 20 січня 2012, 20:00

Глава Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін заперечує свою зацікавленість у порушенні кримінальної справи проти попереднього керівництва адміністрації.

Про це він заявив у п’ятницю журналістам, повідомляє "Радіо "Свобода".

Добкін наголосив, що з моменту засідання антикорупційного комітету, який був присвячений питанням використання землі, він та відповідні управління перевірили видані раніше земельні акти, і, зокрема, ті, які видавалися 2009 року, коли в Харківській області працювала команда Арсена Авакова.

"Є закон, згідно з яким я як голова Харківської обласної державної адміністрації маю право скасовувати рішення керівників, що нижчі за посадою. Якщо ми знаходимо порушення у документах, які підписані моїми попередниками, то, згідно із законодавством України, я не маю права скасовувати це рішення", - розповів губернатор.

"Далі два шляхи: або звернення в прокуратуру, або скасуванням рішення повинен зайнятися президент. Нами були виявлені документи, які викликали серйозні питання. Я звернувся до прокуратури Харківської області з проханням розібратися з ситуацією", - заявив Добкін.

"Залишити все як є значить зробити посадовий злочин: володіти інформацією і приховувати її. Прокуратура розглянула звернення і порушила кримінальну справу. Я дізнався про це з листа прокуратури, коли вийшов з відпустки. Ті факти, які ми побачили, підтвердилися", – розповів Добкін.

За його словами, Аваков підготував розпорядження про виділення під комунальне будівництво 55 гектарів землі.

Після того, як рішення було видано і підписано Аваковим, в ньому була виявлена помилка. Рішення скасували, але через якийсь час з'явився держакт на землю, який був підписаний у відповідних інстанціях.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...