Тимошенко знову закликає опозиціонерів іти на вибори разом

Неділя, 22 січня 2012, 15:43

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликає всі опозиційні сили країни об'єднатися в одну політичну команду для участі в парламентських виборах 2012 року.

Про це вона написала у своєму листі з Качанівської колонії з нагоди Дня Соборності, яке зачитав на мітингу об’єднаних опозиційних сил перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов, повідомляє сайт Тимошенко.

Вона також закликала сформувати більшість у Верховній Раді та відсторонити чинну команду від влади.

"У цей святий для України день, День Соборності нашої держави, я закликаю і благаю вас про соборність та єдність демократичної опозиції. Одна команда – одна перемога. Це єдине гасло, яке сьогодні має бути на озброєнні опозиції, бо тільки в єдності ми незламні", - написала Тимошенко.

Екс-прем'єр переконана, що лише єдність демократичних сил дозволить перемогти чинну команду.

"Історія знову дає нам шанс побудувати гідну країну, і ми повинні нарешті зрозуміти, що на цих виборах ми змагаємося за країну, а не за власні партії, що мова йде не про склад парламенту наступного скликання, а про майбутнє країни на десятки років вперед. Головне – не провести кілька десятків своїх соратників до Верховної Ради, а вивести країну з темряви", - наголосила Тимошенко.



powered by lun.ua