З "1+1" звільнили журналіста, який спитав Януковича про губернатора

Четвер, 26 січня 2012, 13:56

Ведучий програми "Гроші" Олег Дейнека звільнений з телеканалу 1+1 "за систематичне невиконання обов'язків трудового договору без поважних причин".

Про це йдеться у прес-релізі каналу.

"Програма, яка з грудня була на різдвяних канікулах, вийде в ефір у вівторок, 31 січня, о 22.30. На період пошуків нового ведучого, вести "Гроші" будуть журналісти програми", - сказано у повідомленні.

Керівник департаменту журналістських розслідувань Максим Шиленко заявив, що "Гроші" зараз розслідують "кілька резонансних тем".

"Крім того, найближчим часом в ефір повернеться програма "Особиста справа" в оновленому форматі. У нас великі плани на цей рік", - сказав він.

Як відомо, ведучому програми "Гроші" винесли догану за "нав’язування сюжету", яким викривалися начебто корупційні дії губернатора Хмельницької області Василя Ядухи.

До цього "Гроші" вже двічі освітлювали цю тему, рішення про підготовку третього матеріалу Дейнека прийняв самовільно.

Втім, президент Віктор Янукович за результатами прес-конференції, де Дейнека поставив питання про начебто корупційну діяльність Ядухи, доручив генпрокурору Віктору Пшонці провести "об’єктивну та вичерпну" перевірку інформації щодо діяльності голови Хмельницької ОДА.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування