Суд умовно засудив сина регіонала, який "необережно" вбив людину

Вівторок, 31 січня 2012, 16:15

Син депутата-"регіонала" Володимира Демішкана Сергій, якого обвинувачували в організації викрадення та жорстокого вбивства, отримав умовне покарання.

Про це повідомили в програмі ТВІ "Знак оклику".

Засуджений Демішкан свою вину визнав повністю і показав, де знаходиться труп, проте покарання отримав умовно.

Співучасники вбивства - Сергій Левченко та Олександр Кудрін, -  отримали 5 та 7 років реального позбавлення волі відповідно.

Суддя Баришівського райсуду Київської області Володимир Яременко постановив вирок у справі Демішкана прямо напередодні нового 2012 року.

"Судовий розгляд було проведено при такій умові, що про це не знали потерпілі і, відповідно, щоб не мали права його оскаржити", - заявив Андрій Мамалига, представник родини загиблого Василя Кривозуба в суді.

"Це є вирок не Демішкану, це є вирок судовій системі. Він увійде в анали суддівського свавілля і прокурорства", - додав Мамалига.

Водночас, в коментарі журналістам, суддя Яременко заявив, що у справі "не було умислу на умисне вбивство. Вони хотіли його привезти до нотаріуса. Можливо, там в діях було необережне вбивство".

Як відомо, злочин був вчинений ще в листопаді 2007 року. Тоді в Києві був викрадений 62-літній Василь Кривозуб, директор авіакомпанії "Крунк", ветеран афганської війни.

Як пізніше з'ясувалося, Кривозуба взяв у полон його партнер по бізнесу – син народного депутата-регіонала Сергій Демішкан зі своїм кумом Сергієм Левченком і спільним знайомим Олександром Курдіним.

Компанія Кривозуба "Крунк" мала в розпорядженні декілька літаків АН-26. Демішкан їх брав в оренду і передава у суборенду іншим особам.

Пізніше Кривозуб вирішив розірвати договір у звязку з неоплатою

Це версією слідства це і стало причиною вбивства.powered by lun.ua