Голова МЗС Чехії вважає, що чоловіку Тимошенко дадуть притулок

П'ятниця, 6 січня 2012, 14:14

Міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберг підтвердив, що чоловік Юлії Тимошенко Олександр шукає політичного притулку в Чехії.

"Під час перерви в урядовому засіданні (у середу) я спитав міністра внутрішніх справ, чи це правда... і він сказав, що так", - сказав Шварценберг Чеському радіо, передає ВВС-Україна.

Польська "Gazeta Wyborcza" також повідомляє, що Шварценберг обговорював це питання з міністром внутрішніх справ Чехії Яном Кубіце.

"Після цих розмов зрозуміло, що МВС вирішив надати притулок", - сказав голова МЗС Чехії.

Раніше чеська газета Pravo повідомила, що чоловік ув'язненої екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Олександр попросив у Чехії політичного притулку.

Прес-секретарі міністерств зовнішніх і внутрішніх справ Чехії відмовилися коментувати інформацію про те, що чоловік Юлії Тимошенко просить їхню країну про притулок.

Речник міністерства внутрішніх справ Чехії Павел Новак також сказав агенції France-Presse: "Ми ніколи не коментуємо справи з пошуку притулку, і не будемо цього робити зараз".

Як відомо, Юлію Тимошенко засудили до 7 років ув’язнення за перевищення повноважень під час укладання газових контрактів з Росією у 2009 році.

Водночас, розслідується ще низка справ проти неї, зокрема, щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

Олександр Тимошенко у 1990-х разом із Юлією Тимошенко був одним із керівників корпорації "Єдині енергетичні системи України".

У 2002 році всі кримінальні справи, порушені проти нього, були закриті.

У Чехії Олександру Тимошенку належить частка в компанії "International Industrial Projects".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування