Єхануров заявив, що Тимошенко намагалася його "перекупити"

Понеділок, 13 лютого 2012, 11:10

Керівництво фракції Блоку Юлії Тимошенко використовує ті ж методи підкупу народних депутатів, що і група "Реформи заради майбутнього" Ігоря Рибакова.

Про це заявив екс-народний депутат-нашоукраїнець Юрій Єхануров в ефірі ТВі, пише "Gazeta.ua".

Зокрема, говорячи про скандал навколо спроб підкупу бютівця Романа Забзалюка, Єхануров заявив, що ця ситуація є наслідком закритих партійних списків, і він сам був у схожій ситуації, тільки пропозиція надходила йому від керівництва БЮТ.

"Кажуть, що кожен робить те, що він вміє. Це мені нагадує ситуацію, коли лідер БЮТ застосувала те ж саме щодо мене, один в один. Керівництво фракції БЮТ робить те ж саме. За такі речі необхідно політично відповідати", - зазначив екс -парламентарій.

За його словами, мова йде про звичайну політичну корупцію.

"Чомусь до депутатів бояться застосувати це визначення. Але, впевнений, наші правоохоронні органи, Генеральна прокуратура відреагують на це. Владі зараз потрібно застосувати жорсткий підхід для політичного здоров'я нації", - додав Єхануров.

Як відомо, народний депутат Роман Забзалюк повідомив, що за перехід з фракції БЮТ в групу "Реформи заради майбутнього" він отримав $ 450 тисяч. При цьому Забзалюк продемонстрував аудіозаписи розмови з людиною, яку він називає народним депутатом і керівником групи Ігорем Рибаковим.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!