Тюремники кажуть, що Тимошенко зриває медобстеження. Адвокат спростовує

Вівторок, 14 лютого 2012, 14:07

Юлія Тимошенко відмовилась від обстеження її стану здоров’я фахівцями Міністерства охорони здоров’я і Державної пенітенціарної служби.

Про це сказано у повідомленні відомства.

"Такі заяви Тимошенко є пряме порушення вимог чинного законодавства України (зокрема, ст.116 Кримінально-виконавчого кодексу України, якою передбачено консультування, лікування або обстеження залученими лікарями хворого засудженого під наглядом медперсоналу виправного закладу) та розцінюється як небажання проходити засудженою Тимошенко медобстеження в рамка правового поля", - заявили у пенітенціарній службі.

Про відмову Тимошенко від запропонованих послуг лікарів складено відповідний акт.

"Наразі комісія та супроводжуючі особи приймають рішення щодо подальших свої дій", - сказано у повідомленні.

Водночас адвокат Тимошенко Сергій Власенко спростовує слова Моїсеєнко, наголошуючи, що Тимошенко не відмовляється від обстеження закордонними лікарями, і не проти присутності представника пенітенціарної служби.

"Інформацію про те, що Тимошенко нібито відмовляється від обстеження міжнародними лікарями він вважає абсурдною та такою, яка не відповідає дійсності", - наголосив він.

Власенко також нагадав, що Тимошенко сама наполягала, щоб її обстежували закордонні лікарі. За його словами, "Тимошенко і зараз наполягає на обстеженні її закордонними лікарями, що може відбутися у присутності представника медичної частини пенітенціарної служби, як це і передбачено законом".

Як відомо, раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко заявляв, що у вівторок його не пустили до підзахисної, а також про те, що Тимошенко категорично відмовляється від обстеження лікарями МОЗ.

При цьому перший заступник міністра охорони здоров'я України, голова комісії Раїса Моїсеєнко заявила, що Тимошенко може відмовитися від обстеження будь-якого фахівця, який входить у спільну медичну комісію.

Українська правдаpowered by lun.ua