Європарламентар побоюється, що Тимошенко могли отруїти

7 переглядів
П'ятниця, 24 лютого 2012, 09:35

Депутат Європейського парламенту, екс-міністр охорони здоров’я, кандидат в президенти Чехії Зузана Ройтова побоюється отруєння екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це вона сказала в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Знаю, що в її камері міняли чи пересували стіну тоді, коли вона була в Києві. Це викликало великі підозри, про це, зокрема, говорила Євгенія Тимошенко, що мамі завдають впливу якоїсь токсичної речовини", - зазначила Ройтова.

Вона вважає, що потрібно проводити регулярні аналізи та токсикологічні обстеження, щоб здобути інформацію, яка б підтвердила чи спростувала інформацію, чи зазнала Тимошенко отруєння.

"З тканини людини можна отримати таку інформацію. На основі зразків тканини можна провести аналізи, токсикологічне обстеження, щоб здобути інформацію, яка б підтвердила чи спростувала інформацію, чи зазнала пані Тимошенко токсичного отруєння", - зазначила вона.

"Було б добре, щоб такі обстеження проводились регулярно, вони б діяли як запобіжний засіб. Адже з випадку з паном Ющенком побоювання, що пані Тимошенко могла бути отруєна навмисне якимись меншими дозами, не можна недооцінювати", - наголосила Ройтова.

"На мою думку, європейська і міжнародна спільнота, не тільки ЄС, мала б домагатись, щоб проводились такі незалежні обстеження та аналізи", - додала вона.
 
Вона також зазначила, що комісія лікарів, яка провела обстеження Тимошенко перед перевезенням у Харків, помітила в неї на тілі плями і підшкірні гематоми, а сама Тимошенко страждала від кровотеч із носу.

"Ми можемо лише здогадуватись, що є причиною цих гематом", - зазначила вона.

"Я мала можливість говорити з деякими лікарями, правниками, мала можливість подивитись на медичні висновки, які були зроблені тоді, коли Юлія Тимошенко отримала ліки проти простуди у в’язниці, після яких вона втратила свідомість", - додала Ройтова. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua