Янукович вирішив боротися з "іржею", яка роз’їдає державу

4 перегляди
П'ятниця, 24 лютого 2012, 16:03

Президент Віктор Янукович заявляє, що Україна не зможе розвиватися без модернізації та нових проектів, а також без подолання корупції.

"Ресурс минулого майже вичерпано, і без нових проектів і глибоких змін ми не зможемо розвивати країну", - сказав він, виступаючи на урочистостях з нагоди 80-річчя утворення Дніпропетровської області.

"У курсу на глибоку модернізацію немає і не може бути альтернативи", - наголосив президент, повідомляє його прес-служба.

Важливою складовою на шляху модернізації країни Янукович назвав боротьбу з корупцією та бюрократією, "яка мов іржа роз’їдає нашу державу".

Глава держави констатує, що Україні не можна відкладати проведення реформ.

"На прикладі кризи у країнах Євросоюзу ми ще раз переконалися, що спроби пережити, пересидіти, зволікання з реформами – це шлях до прірви", - сказав Янукович.

За його даними, розпочаті реформи вже дають перші позитивні результати, зокрема зростає національна економіка.

"Зростання ВВП, за підсумками 2010 року, було більше 4%, а 2011 року становило понад 5%. Важливо, що забезпечено, передусім, стійке зростання галузей реального сектора економіки, зокрема, промисловості, сільського виробництва, будівництва", - заявив Янукович.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua