Добкін нагадав Міхалкову, що Медведєв дав йому орден

Вівторок, 28 лютого 2012, 11:47

Харківський губернатор Михайло Добкін здивований тим, що російський режисер Микита Михалков використовував його образ у передвиборному ролику.

Про це йдетьться у його листы до Міхалкова, текст якого наводить УНІАН.

"Шановний Микито Сергійовичу! Будучи давнім шанувальником Вашого таланту, був дуже здивований особистою увагою до моєї персони. Не приховую - не чекав, що Ви так високо оціните мої скромні можливості впливу на вибір Ваших співвітчизників", - написав він.

"Щиро бажаю Вам успіхів у реалізації запланованих цілей, тим паче, що наші симпатії співпадають. З повагою, Михайло Добкін (для Вас - Міша)", - йдеться у листі.

При цьому в постскриптумі до листа Добкін нагадує, що указом президента Росії Дмитра Медведєва від 29 жовтня 2010 року він був нагороджений Орденом Дружби "за великий внесок у розвиток і зміцнення відносин дружби і співпраці між Російською Федерацією і Україною".

Як відомо, Міхалков у своєму фільми "Російський філософ Іван Ільїн" використав ролик Добкіна, щоб показати, що в результаті всенародних виборів саме такі люди приходять до влади.

У фільмі "Російський філософ Іван Ільїн" Міхалков відстоює ідею сильної вертикалі виконавчої влади і виступає проти всенародного обрання керівників суб`єктів Росії.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!