Янукович підписав закон про заборону реклами цигарок

5 переглядів
5
Вівторок, 13 березня 2012, 17:33

Президент Віктор Янукович підписав ухвалені парламентом зміни до законодавства про заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів.

Про це повідомляє сайт президента.

Законом, зокрема, забороняється будь-яка реклами та стимулювання продажу тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби.

Заборона поширюється, зокрема, на надання "виробниками тютюнових виробів або пов'язаними з ними організаціями фінансової або іншої підтримки заходам, діяльності, окремим особам або групам, в тому числі політичним партіям або діячам, спортсменам або спортивним командам, артистам або артистичним групам, навчальним закладам усіх форм власності".

Заборонено проведення інформаційних кампаній та заходів для населення, в тому числі з метою профілактики куріння серед молоді, за прямої або опосередкованої фінансової підтримки виробників тютюнових виробів або пов'язаних із ними організацій.

За порушення цих норм, залежно від складу правопорушення, на громадян може бути накладено штраф від п'яти до двадцяти п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб рекламодавця та/або розповсюджувача реклами - від ста до трьохсот п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Фінансові санкції для суб'єктів господарювання у разі порушення ними заборони складають від тридцяти тисяч гривень до п'ятдесяти тисяч гривень за кожен факт реклами на окремому рекламному носії або кожний окремий захід з метою стимулювання продажу тютюнових виробів.

Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

Українська правда

 

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 188.163.98.---ni27..
S-o-c-c-e-r-i-n-l-i-f-e/c-o-m. Свежие новости футбола, видео-трансляции, бесплатные прогнозы от редакции, видео сыграных матчей
IP: 109.122.20.---Lviv49..
Перше добра справа за 2 роки правління...
IP: 46.201.71.---Leo_K..
Молодець просто, тепер думаю логічно буде підписати другий закон і ввести новий олімпійський вид спорту - "Біг по пеньках" :))))
IP: 93.72.22.---kbndby..
Lviv49: Перше добра справа за 2 роки правління...
А в чому доброта? Куріння від того закону не зникне і нові курці все одно будуть. Згадайте СРСР. Тоді реклами узагалі не було, а школярі курили з 3 класу. От чого не буде, так це того, що тютюнники перестануть спонсорувати корисні справи, лікарні, пропаганду здорового обазу життя і т.і. Тобто погане залишиться, а хоч якоїсь компенсації цього негативу не буде. Я вже не кажу про робочі місця у рекламних компаніях. Їх основні замовники =- тютюнники. Якби закон зобов"язував тютюнників рекламувати пропаганду здорового життя та шкоди куріння паритетно до реклами свого товару та у привязці до грошового обігу компанії, це було б прогресивно. А так пшик. Точно по Чорномирдіну - хотіли як краще, а сталось так, як завжді стається у дурнів. Єдина ремарка до цитати - вони не хотіли як краще. Їм вибори треба вигравати, рейтинги піднімати. Думаю, це їм не додасть, а майже напевно - забере!
Усі коментарі