У Москві заарештували Мавроді

Четвер, 15 березня 2012, 10:37

Суд у Москві заарештував на п'ять діб засновника скандально відомої піраміди МММ Сергія Мавроді за несплату штрафу в тисячу рублів.

"Постановою мирового судді Хамовницького суду столиці щодо Мавроді винесено адміністративне покарання у вигляді арешту на п'ять діб за несплату штрафу", - повідомила "Интерфаксу" прес-секретар Хамовницького суду Дар'я Лях.

За її словами, згідно з матеріалами, що надійшли від судового пристава, Мавроді протягом тривалого часу не виплачував штраф у розмірі 1000 рублів.

При цьому не уточнюється, за що саме скандально відомому підприємцю виписувався штраф.

"Наразі у провадженні мирового судді перебуває 10 аналогічних справ у відношення Мавроді", - зазначила представник суду.

Водночас, як повідомили в прес-службі московського управління ФССП РФ, у московських судових приставів перебуває майже 1900 виконавчих проваджень щодо Мавроді на суму понад 4,2 млрд рублів.

"На сьогоднішній день в Хамовницькому районному відділі судових приставів щодо Мавроді перебуває 1893 виконавчих проваджень", - сказав співробітник прес-служби.

За його словами, "Мавроді заборгував обдуреним вкладникам більше 4,2 млрд. рублів".

"Виконавчі документи щодо боржника продовжують надходити до відділу судових приставів", - додав співробітник.powered by lun.ua