Після провалу з Лутковською Янукович провів виховну роботу?

П'ятниця, 16 березня 2012, 17:29

Фракції опозиції обговорюють з громадськими та правозахисними організаціями нову кандидатуру на посаду Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Про це УНІАН повідомив заступник голови Верховної Ради, один з лідерів партії "Батьківщина" Микола Томенко.

За словами віце-спікера, обговорюється декілька кандидатур, одна з яких Президент Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна" Катерина Левченко.

Крім того, додав він, деякі депутати від опозиції висувають ідею щодо можливої підтримки на цю посаду Ніни Карпачової.

В той же час, додав Томенко, за інформацією, що у нього є, представники більшості вже зібрали необхідну кількість підписів аби повторно внести кандидатуру Валерії Лутковської.

За його словами, вчора після провального голосування, Президент України Віктор Янукович провів "виховну роботу" з керівництвом фракцій більшості і пояснив, що кандидатура Лутковської має бути підтримана.

"Президент чітко пояснив більшості, що кандидатура Лутковської є його кандидатурою і вона за будь-яких умов має бути проголосована", - додав віце-спікер.

Як відомо, на посаду Омбусдмена було висунуто дві кандидатури – Євгенія Захарова, який набрав 134 голоси, та Валерію Лутковську, яку підтримали 212 депутатів.powered by lun.ua