Янукович сповна використає для Тимошенко якісь права

Неділя, 18 березня 2012, 19:29

Президент Віктор Янукович обіцяє "використовувати сповна" свої права щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко після закінчення розгляду її справи в усіх інстанціях.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю ІТАР-ТАРС.

Він зазначив, що не має права давати оцінки цій справі, тим більше втручатися в процес.

"Що стосується Юлії Володимирівни, судовий процес ще не завершений, попереду - касаційний суд, суд вищої інстанції. Яке рішення прийме цей суд, мені складно сказати. Нову справу завершено, і зараз іде знайомство адвокатів з нею, вона ніби на черзі, і новий суд буде", - зазначив президент.

"Що стосується моїх прав, які передбачені сьогодні Конституцією, наприклад, по відношенню до Юлії Володимирівни, та й до інших людей, які сьогодні потрапили під суд, я завжди їх буду використовувати сповна, але тоді, коли вже буде закінчений процес, коли вже будуть прийняті рішення відповідні", - сказав Янукович.

Він висловив упевненість, що "величезний тиск, який сьогодні йде на систему правоохоронних органів, на слідчих, на суддів, звичайно, він грає в певній мірі на користь тих, кого сьогодні звинувачують".

"Як тільки приймемо кримінально-процесуальний кодекс, ми побачимо, які справи можна буде вже переглянути. Звичайно, вони будуть переглядатися. Ми сьогодні пішли шляхом гуманізації", - зазначив президент.

Що ж стосується особистого ставлення, то Янукович запевнив, що у нього "ніколи не було і немає ненависті взагалі до людини і до Юлії Володимирівни".

"Мене вражає ось та ненависть і зло, які сидять у ній і в деяких її, будемо говорити, попутниках або соратниках. Звідки стільки ненависті і зла?", - запитав Янукович.powered by lun.ua