Депутати збільшили витрати на своїх помічників і зберегли привілеї

13 переглядів
27
Вівторок, 20 березня 2012, 21:59

Депутатам Верховної Ради підвищили видатки на утримання помічників-консультантів.

Це зафіксовано в кошторисі Верховної Ради, який депутати без обговорення підтримали у вівторок.

В документі, який є в розпорядженні "Української правди", зокрема, передбачено, що депутати цього року можуть витратити на помічників 240 тисяч гривень, хоча в 2011 році бюджет виділяв на це кожному депутату по 216 тисяч.

Кошторис, як і в минулому році, передбачає, що кожен депутат має право витратити 1 700 гривень для "проходження через зал офіційних делегацій при відрядженнях".

Це дозволятиме народному представникові не пітніти в загальній черзі на посадку в Борисполі, а чекати, поки за ним приїде мікроавтобус і відвезе прямо до трапу.

1 700 гривень - це невелика сума, але якщо її поширити на 450 обранців, то виходить майже 1 мільйонів гривень абсолютно беззмістовних витрат, оскільки зала офіційних делегацій є нічим іншим як бар'єром, що відділяє депутатів від своїх виборців.

Так само кожному з 450 депутатів залишили 26 800 гривень на перельоти Україною протягом року, при чому значна частина слуг народу вважає за честь перевищити ці ліміти.

За статтею "виступи на радіо, телебаченні та у пресі з питань депутатської діяльності" обранець може витратити все ті ж 5 тисяч гривень на рік.

В кошторисі також залишилася ще окрема стаття "відшкодування періодичним виданням за публікацію авторських матеріалів депутатів" - 500 гривень на кожного протягом року.

Посадовий оклад народного депутата залишився незмінним - він становить 6 109 гривень, але з урахуванням усіх надбавок обранець отримує на руки близько 15 тисяч гривень зарплати щомісяця.

Насправді ж, депутати отримують таку суму в подвійному розмірі. Офіційно вона називається "відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень", але за використання цих бюджетних коштів обранці нікому не звітують.

Розмір "депутатських" у цьогорічному кошторисі залишився незмінним - 209 тисяч 100 гривень на рік кожному слузі народу, або 17 425 гривень на місяць.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.60.188.---Sciner55..
Взорвать нахрен,этот гадюшник и будет нам счастье.
IP: 195.162.82.---Totik..
Гнати всіх депутатів в шию,залишити одного роботягу Чєчєтова,от і вирішення всіх проблем.
IP: 93.75.135.---Azzi..
Передушить депутатов и всех их помощников.
IP: 95.135.10.---Юрий Иванов..
Недавно был в Эмиратах, ну нет у них своей "Верховной Рады" и живут так, что нам и через 300 лет этого не достичь. А все упирается в то, что там нет коррупции и банального разворовывания бюджетных средств, т.к. там нет бюджета, а это деньги шейхов, которые их тратят на интенсивное развитие Эмиратов и создание нормальных условий жизни коренного населения. Они создали в пустыне Эдем, у них коренные арабы "Тойтота-Кемри" себе не покупают, говорят - это такси!!! Шейхи не разрешают коренному населению работать в сфере услуг и строительства, они могут работать только на "государевых должностях" с массой всяких льгот и привелегий. В Украине все наоборот.
IP: 109.201.248.---Сергей Назаренко..
Петухи. 450 петухов. Сжечь их вмести с ихним петушатником.
Усі коментарі