Яценюк просить опозицію показати статки перед виборами

Середа, 21 березня 2012, 11:21

Лідер фронту змін Арсеній Яценюк закликає опозиційних депутатів оприлюднити свої декларації до виборів.

Про це він заявив з трибуни парламенту у вівторок, коментуючи рішення Конституційного Суду.

"Конституційний суд остаточно узаконив корупцію в нашій країні. Виявляється, за рішенням конституційного суду сьогоднішня влада, яка на словах боролася з корупцією, позбавлена можливості декларувати свої доходи і витрати", - заявив Яценюк.

На його думку, це пов'язано з тим, що перед парламентською компанією 2012 року ті, хто представляють Партію регіонів і владу, не хочуть "декларувати мільярдні статки, які вони отримали за останні 2 роки перебування у владі".  

"Все це вкладається в схему узаконення корупції як державної політики", - резюмував Яценюк.

Яценюк нагадав, що в парламенті було ухвалено рішення по розслідуванню діяльності компанії Лівела, яка безмитно і сплати податків вводила сотні тонн нафтопродуктів. "11 мільярдів корумпованих грошей сховано", - зауважив лідер Фронту змін.

"Саме цей парламент і партія регіонів вирішили списати 24 мільярди власним енергетичним компаніям. Ці гроші могли бути відправлені на соціальну справедливість в країні", - наголосив Яценюк.

"Влада поборола корупцію, очоливши її. Я закликаю депутатів, які представлять опозицію, не ховати свої доходи і витрати. Ми не повинні їм уподобитися!. Покажіть декларації за 2011 рік!", - закликав він колег.

Українська правдаpowered by lun.ua